Looks like you are from United States of America

Would you like to visit our gobal website?

ConfirmNo, thanks
Skip links

Čo stojí za najlepšími nabíjacími stanicami?

Ako stúpa používanie smartfónov, rastie aj dopyt po nabíjaní.

Nedávne zistenia z prieskumu Joos ukázali, že takmer štvrtina ľudí je zavíslých od svojich telefónov pri vykonávaní podstatných každodenných úloh, ako je vykonávanie platieb. Okrem toho, podobný počet respondentov považoval prenosné nabíjacie stanice za dôležité zariadenia v verejných priestoroch, ako sú nákupné centrá.

Prieskum tiež odhalil, že viac ako 83% zákazníkov používa svoje telefóny pri nakupovaní a 62% je pripravených skenovať produkty a čítať online recenzie počas prezerania obchodu.

Používanie smartfónov je dnes neodmysliteľnou súčasťou nakupovania, a power bank sharing služby sa stali rýchlo rastúcim trhom, do ktorého sa pokúša vstúpiť mnoho značiek. Avšak len málo služieb poskytujúcich nabíjacie stanice sa skutočne presadilo.

Prečo? Pretože zákazníci potrebujú viac ako len miesto na dobíjanie. Potrebujú digitálny zážitok, ktorý nabíjanie robí rýchlym, jednoduchým a pohodlným, nie len dostupným.

Toto poznanie viedlo k vzniku nového riešenia s názvom Joos – služby prenosných nabíjacích staníc, ktorá sa ukázala byť tak populárna, že jej nabíjacie stanice sú dostupné v mnohých obľúbených miestach v celej Veľkej Británií.

Joos sa ukazuje byť voľbou národa pre riešenia v oblasti napájania na tomto trhu. V tomto blogu vysvetlíme prečo…

Čo robí Joos najlepšími prenosnými nabíjacími stanicami?

V prvom koncepte boli nabíjacie zariadenia plné dizajnových problémov. Niektoré z týchto riešení boli iba poškodené, nabíjacie káble pripojené na steny. Iné boli postavené s konceptom skrinkového boxu: Služba, kde používatelia telefóny uložili do bezpečnej oblasti a po niekoľkých hodinách sa vrátili pre ich zariadenie, keď sa batéria nabila.

Nie lenže tieto pôvodné nabíjacie stanice bol obvykle problém nájsť, ale často boli poruchové kvôli nepravidelnej údržbe, zriedkakedy predstavovali dobrú hodnotu za peniaze a neboli nijako osobitne pohodlné. Keď musí zákazník čakať pri kábli alebo schovať svoj telefón na dve hodiny v špinavej, poškodenej skrinke za ktorú zaplatil nemalú sumu, v podstate investuje do drahého, nízkokvalitného zariadenia na jedno použitie. Okrem toho prevádzky často zažívali problémy pri zákazníkoch, ktorí stratili kľúče od svojich skriniek.

Staré nabíjacie systémy nedokázali riešiť hlavné problémy používateľov smartfónov a miest. Ale dnes sa Joos postavil do cesty, aby premenil nabíjanie na prezentovaný digitálny zážitok – jeden, ktorý posilňuje zákazníkov namiesto toho, aby ich brzdil.

Služba Joos priateľská pre používateľov (s možnosťou skenovania kódu pre prístup k power banke) a schválená spoločnosťou Apple, pričom nie je potrebné stiahnuť si aplikáciu na prístup k službe.

Každá stanica je tiež plne spravovaná tímom Joos – zaručujúc, že zostávajú prevádzkovateľné, čisté a upratané za nulové náklady pre podnik.

Existuje riešenie pre každý druh miesta – od Joos staníc, ktoré sa zmestia na pulty v malých prevádzkach, až po Joos Max s vysokým počtom power baniek pre rušné nákupné centrá.

Vďaka Joos sa problémy s prenosným nabíjaním stávajú minulosťou. Prejsť na lepšie riešenie je jednoduché.

Stále viac miest sa rozhoduje pre Joos, aby integrovali svoje prvé prenosné nabíjacie stanice – miesta, ako je Salford Royal Hospital a stanica London Bridge, si užívajú obrovské výhody po prijatí ponuky od Joos.

Avšak miesta s existujúcimi mobilnými nabíjacími stanicami prechádzajú tiež na Joos. Príkladom je BrewDog – jeden z najobľúbenejších barov s najlepšími značkami piva na svete (celkový príjem 286 miliónov libier v roku 2021).

BrewDog si všimol, že služby Joos mohli ponúknuť potenciálne riešenia pre problémy, ktoré zažili s predchádzajúcim poskytovateľom – vrátane nízkej údržby a znepokojujúceho nedostatku čistoty v období po pandémii COVID-19.

BrewDog sa rozhodol prejsť na Joos – jediného certifikovaného poskytovateľa tejto služby od Apple – a zmena bola okamžitá. Odvtedy si takmer 5 000 zákazníkov a personálu BrewDog požičalo power banky Joos a 93% z nich používalo nabíjačky Joos po dobu až štyroch hodín. Niektorí si dokonca požičali nabíjacie stanice na tri celé dni.

Len v prvých troch mesiacoch sa v BrewDog uskutočnilo 2 597 hodín nabíjania, čo sa prenieslo na zvýšený príjem vo výške 25 970 libier ročne, pretože ľudia zostávali na mieste, utrácali viac peňazí a stále sa vracali do barov.

A to najlepšie? Je to zadarmo…

Či už sa chystáte prvýkrát pripojiť na trh s mobilným nabíjaním, alebo hľadáte nadštandardné riešenie napájania, pre vás je k dispozícii stanica Joos.

Viac informácií o tom, ako Joos vedie v oblasti prenosných nabíjacích staníc, môžete získať od našej podpory. Radi zodpovieme vaše otázky o výhodách pridania stanice Joos do vášho miesta.

Jednoducho vyplňte online formulár s otázkou ohľadom inštalácie stanice a predstavíme vám nabíjacie riešenie, ktoré bude pre vás správne.

Môžete nás tiež kontaktovať e-mailom na adrese marek@joospower.sk.

Leave a comment

This website uses cookies to improve your web experience.