Skip links

Predstavujeme vám Joos: Posilnenie Bratislavy a Prahy s výhodnými požičovňami powerbank

Joos s nadšením oznamuje svoju oficiálnu expanziu do východnej Európy, počnúc jej spustením do Bratislavy a Prahy. Spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom powerbanky so sídlom v Spojenom kráľovstve je technologickým riešením, ktoré rieši problém slabej batérie telefónu tým, že prináša bezproblémové, udržateľné a bezpečné riešenie nabíjania telefónu prostredníctvom inovatívnych samoobslužných predajných kioskov – ktoré sú v súčasnosti zadarmo pre všetky miesta. v regióne.

S Joos si môžete prenajať powerbanku z jedného miesta a potom ju odovzdať na akomkoľvek inom zariadení v sieti. Myslite na „Bike Share Prague“, ale pre power banky. V dnešnom uponáhľanom svete je nevyhnutné zostať v spojení. Spoločnosť Joos je tu, aby poskytla jednoduché a dostupné riešenie, aby ste sa uistili, že nikdy nebudete bez energie.

Joos s hrdosťou oznamuje, že nabíjacie stanice budú vhodne umiestnené po celom Slovensku a Českej republike, vrátane barov, klubov, nemocníc a dopravných uzlov. Zákazníci môžu mať pokoj, keď si nabíjajú telefón na cestách, čo im umožní dostať sa bezpečne domov, kontaktovať svojich blízkych alebo uskutočniť mobilné platby.

Miesta majú prospech zo zlepšenia ich zákazníckej skúsenosti, podpory spokojnosti zákazníkov a predĺženia doby zotrvania. Či už ide o rušný deň na cestách alebo pre tých, ktorí si pred odchodom z domu zabudnú nabiť telefón, Joos ponúka spoľahlivé a pohodlné riešenie pre všetkých a úspešne odstráni úzkosť z vybitej batérie.

Spoločnosť je hrdá na to, že je jediným poskytovateľom v Spojenom kráľovstve, Európe a Severnej Amerike s nabíjacími káblami certifikovanými spoločnosťou Apple. To zaisťuje, že všetky power banky Joos sú pre zákazníkov bezpečné a spoľahlivé, čím sa zmierňuje degradácia batérie a porušovanie IP spoločnosti Apple.

Spoločnosť Joos v súčasnosti poskytuje BEZPLATNÉ stanice partnerským miestam, ktoré majú záujem zlepšiť svoje skúsenosti zákazníkov a generovať vyššie príjmy. Ak chcete využiť výhody služby prenájmu powerbanky Joos, kontaktujte prosím marek@joospower.sk alebo miroslav@joospower.sk.

Zistite viac o Joos a nájdite stanicu vo vašom okolí joospower.sk.

This website uses cookies to improve your web experience.