Skip links

Customer Service

Use the form below to send us an email and we will respond within 12 hours. If you need an immediate answer, our Customer Service team is just a click away, chat with us!

Send a Message

or Email us

  Často kladené otázky

  Renting a Joos power bank is super easy:

  1. By scanning the QR code
   1. Sign in and set up your payment method
   2. Click ‘Rent Now’ and take the power bank from the slot with the blinking light
  2. By tapping your phone or contactless card to the terminal
   1. Wait until the pre-authorisation of £30 is approved, then the Joos Box will release the power bank
   2. Take the power bank
  1. Press the grey/silver “Return” button on the right side of the Joos box
  2. Push the power bank into the slot with the flashing light
  3. Look for the “Return successful” message on the screen and/or your email receipt confirming the end of your rental

  Renting a Joos power bank costs only £2 for the first hour and £3 for up to 24 hours.

  After this, you won’t be charged more than £3 per day and if you keep that up for 10 days, well…you can just keep the power bank. Seems you need it.

  Yes, the Joos power bank has 3 integrated cables, charging all types of devices. Fun fact, we are Europe’s only Apple MFi Certified lightning portable charger.

  It depends on the state of your battery and how heavily you’re using your phone while you are charging it.

  A fully charged power bank should recharge an average phone 2 times before running out of Joos. There is a micro-USB slot on the side to recharge it if you want to have the convenience of a power bank for a few days before dropping it back at a Joos box, or if you want to keep it forever

  Yes, but it is not recommended. When charging multiple devices, the power bank’s capacity decreases at a faster rate than when charging a single device.

  Prenájom powerbanky Joos je veľmi jednudché! Tu je postup, ako začať:
  Možnosť 1:
  1. Jednoducho naskenujte QR kód.
  2. Prihláste sa a nastavte spôsob platby.
  3. Kliknite na "Požičať teraz" a blikajúcim svetlom vytiahnite powerbanku zo slotu. Je to také jednoduché!
  Možnosť 2:
  1. Priložte telefón alebo bezkontaktnú kartu k terminálu.
  2. Počkajte na rýchle schválenie predbežnej autorizácie v hodnote 30 GBP.
  3. Voila! Stanica Joos uvoľní power banku, ktorú si môžete vziať.
  S Joos je to všetko o pohodlí a jednoduchosti. Vezmite si svoju power banku a zostaňte nabití, nech ste kdekoľvek!
  Keď je čas vrátiť power banku Joos, postupujte podľa týchto jednoduchých krokov:
  1. Vyhľadajte a potom stlačte sivé / strieborné tlačidlo "Return" na pravej strane stanice
  2. Vložte power banku do určeného slotu s blikajúcim svetlom.
  3. Dávajte pozor na potvrdzovaciu správu na obrazovke alebo skontrolujte e-mailové potvrdenie, ktoré bude indikovať úspešné dokončenie vrátenia prenájmu.

  Náklady na power banku sa môžu líšiť v rôznych lokalitách, ale nebojte sa! Inzerovanú cenu ľahko nájdete na obrazovke alebo v našej aplikácii. Stačí sa na to pozrieť a budete mať najaktuálnejšie informácie o cenách špecifické pre vašu oblasť. Oh, a len priateľské pripomenutie, pred uskutočnením akéhokoľvek nákupu je potrebná predbežná autorizácia.

  Poplatok za prenájom sa vypočítava na základe trvania od prenájmu a čerpania powerbanky Joos až do jej vrátenia.

  • Ak si prenajímate powerbanku prostredníctvom aplikácie, máte flexibilitu vrátiť ju, kým vaša denná spotreba nedosiahne hornú hranicu 36€. Po dosiahnutí tohto stropu sa power banka stane vašou. Je to náš spôsob, ako zabezpečiť, aby ste si užili pohodlie Joos a zároveň udržali veci priaznivé pre rozpočet.
  • Pri prenájme prostredníctvom nášho bezkontaktného terminálu vráťte powerbanke do 3 dní poplatok za predbežnú autorizáciu. Poplatky vám budeme účtovať iba za trvanie výpožičky. Ak sa rozhodnete ponechať si ho po 3 dňoch, je na vás, aby ste si ho užili! Uprednostňujeme flexibilitu a možnosti, ktoré vám vyhovujú.

  Predbežnú autorizáciu si predstavte ako "zálohu" na vašom bankovom účte alebo kreditnej karte. Je to ako rýchla kontrola overenia, aby ste sa uistili, že váš spôsob platby je vhodný a že máte k dispozícii dostatok finančných prostriedkov na prenájom. Super je, že to nie je poplatok, len dočasné pozastavenie! Po vrátení power banky budú tieto prostriedky uvoľnené a späť vo vašich rukách skôr, ako sa nazdáte.

  Výška predbežnej autorizácie závisí od toho, ako si powerbanku prenajímate.

  Pri prenájme prostredníctvom našej aplikácie naskenovaním QR kódu je vaša predbežná autorizácia 24€. Ak však uprednostňujete používanie nášho bezkontaktného platobného terminálu, stanovili sme predbežnú autorizáciu na vyšších, ale rovnako dostupných 36€.

  Prečo zvýšenie bezkontaktného terminálu, pýtate sa? Je to všetko o udržiavaní hladkého priebehu vecí a zabezpečení toho, aby sme s vami zostali v spojení. Bez účtu by sme nemali spôsob, ako vás kontaktovať a pripomenúť vám, aby ste vrátili powerbanku. Na druhej strane, ak sa rozhodnete držať powerbanku 3 dni, ponecháme si vašich 30 libier a vy si budete môcť vychutnať pohodlie našej spoľahlivej power banky.

  Áno, powerbanka Joos má 3 integrované káble, ktoré nabíjajú všetky typy zariadení. Zaujímavý fakt, sme jedinou službou s prenosnými nabíjačkami s certifikáciou MFi v Európe.

  Ak sa stanica Joos pri pokuse o vrátenie zobrazuje ako offline, obráťte sa na tím zákazníckych služieb, ktorý vám pomôže úspešne vrátiť power banku. Ak je stanica Joos offline, keď si chcete prenajať, môžete použiť aplikáciu Joos a nájsť najbližšiu alternatívnu stanicu Joos.

  Kontaktujte tím zákazníckych služieb, ktorý zabezpečí, že platba bude zrušená a bude vám vrátená plná suma.

  Naše power banky sa zapínajú snímačom pohybu. Len s ňou trošku potraste!

  Ak to nefunguje a power banka, ktorú ste si prenajali, nebude nabíjať vaše zariadenie alebo napájací kábel utrpel zjavné poškodenie, obráťte sa na tím zákazníckych služieb, ktorý vám pomôže nájsť fungujúcu power banku Joos a refundovať všetky vzniknuté náklady.

  Najprv stlačte strieborné tlačidlo "return" na pravej strane stanice nad slotmi a potom vložte power banku do slotu s blikajúcim svetlom vedľa neho (koniec s napájacími káblami vstupujúcimi do stanice ako prvý). Stav svojej objednávky môžete skontrolovať v aplikácii Joos. Potvrdenie o objednávke by ste mali dostať aj po vrátení powerbanky s nákladmi na prenájom.

  V takom prípade ho prosím skúste vrátiť späť do iného slotu. Nezabudnite stlačiť tlačidlo "návrat"! Prípadne sa môžete pokúsiť vrátiť na iné miesto. Ak to nie je možné, obráťte sa na tím služieb zákazníkom.

  Ak je vaša power banka vložená do stanice dozadu pri návrate, stanica ju automaticky vysunie. Môžete sa pokúsiť znova vložiť power banku správnym spôsobom. Ak však uviazne na stanici a nemožno ho vrátiť, čo najskôr kontaktujte servisný tím.

  Joos funguje podobným spôsobom ako bicykle Slovnaft Bike. Ak vám power banka nebude vrátená, denná suma vám bude účtovaná, až kým nedosiahnete maximálny poplatok za prenájom, ktorý je 36€. Potom si môžete power banku ponechať 🙂

  Nie, naraz si môžete prenajať iba jednu powerbanku. Powerbanku si môžete kúpiť priamo za cenu 36€ a neexistuje žiadny limit na to, koľkokrát to môžete urobiť.

  Nie, teraz si môžete požičať zo staníc Joos Max a Max Junior priložením karty k bezkontaktnému platobnému terminálu. Je užitočné zaregistrovať sa do našej aplikácie, pretože vám umožňuje sledovať váš prenájom, vidieť dostupné miesta Joos okolo vás a zúčastňovať sa našich propagačných akcií. Môžete sa s nami tiež porozprávať 🙂

  Rýchlosť sa líši v závislosti od veľkosti a stavu batérie telefónu. Dobrým benchmarkom je, že "iPhone X" sa môže nabiť na 60% za hodinu a 100% za 2 hodiny.

  Kapacita nabíjania vašej power banky Joos závisí od niekoľkých faktorov: stavu batérie vášho telefónu a toho, ako veľmi ho počas nabíjania podrobujete.

  Budete nadšení, keď viete, že plne nabitá powerbanka dokáže nabiť priemerný telefón nielen raz, ale dvakrát! Navyše vás máme krytých, ak si chcete zachovať pohodlie power banky na niekoľko dní predtým, ako ju vrátite do stanice Joos. Stačí zapojiť kábel do slotu micro-USB na boku a voila! Bude dobitá a pripravená na nabite.

  A áno, ak sa zamilujete do power banky Joos a nemôžete zniesť rozchod, nebudeme súdiť. Môžete si ju nechať navždy!

  Áno, ale aj keď je technicky možné nabíjať viac zariadení pomocou power banky Joos, radi by sme vám niečo odporučili. Nabíjanie jedného zariadenia naraz umožňuje power banke pracovať svoje kúzlo efektívnejšie a zachovať si svoju kapacitu!

  Tu je tip: Keď nabíjate viac zariadení súčasne, kapacita power banky klesá o niečo rýchlejšie. Aby ste čo najlepšie využili úžasnosť vašej power banky Joos, odporúčame nabíjať naraz len jedno zariadenie. Týmto spôsobom získate maximálny nabíjací výkon a udržíte svoje zariadenia šťastne nabité!

  Send a Message

  or Email us

   This website uses cookies to improve your web experience.